[]

Game of Thrones - Sandor Clegane

- SPOILER İÇERİR -
* Tüm Sezonları İzleyenler Okusun *

Merhaba

Yahu bu Sandor Clegane nasıl kurtuldu, ben baya o kısmı kaçırmışım. Son sezonlarda ölülere taş atmalar, darağacında adam kesmeler, kilise inşaasına yardımda bulunmalar filan bir sürü şeyler yaptı bu adam ama Brienne ile olan dövüşünden nasıl sağ kurtuldu ? Brienne bunu çok ağır yaralayıp tepelerden yuvarlamıştı, üstüne de Arya gelip parasını alıp çekip gitmişti. Sandor orda "Kurbanın olayım öldür beni !" diye yalvarırken şimdi bakıyoruz Kuzey'de White Walker direnişi için ejderha camından balta siparişi veriyor. Bu ne iş lan !

* Tüm Sezonları İzleyenler Okusun *
- SPOILER İÇERİR -

 
kilise inşaasına yardım ettiği kişiler tarafından kurtarıldı. orada başlarındaki adam ölüsün sanmıştım öksürmeye başladın diye bahsediyor.


  • isvicre rakisi  (25.04.19 00:29:39) 
Vay arkadaş... Öldürmeyen allah öldürmüyor...


  • burka  (25.04.19 01:31:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.