[]

Doğum günü için yurda çiçek yollamak

Birisi var da hafiften hoşlanma durumları var. Az önce Instagram da pasta uflediginin fotoğrafını gördüm. Aynı yerde değiliz baya uzagiz birbirimize. O yüzden şimdilik yüzyüze görüşme şansımız yok. Yarın için çiçek yollasam mi ciceksepetinden? Yurtta kalıyor ayrıca, yurda çiçek yollanır mı? Napayim? Ne önerirsiniz?
 
Hoşlanma durumu karşılıklı ve hisler açıksa gönderilir. Yurt güvenliği/resepsiyonu teslim eder. Fakat doğumgününden haberin bile yok görünüşe göre, sadece sosyal medyadan görmüşsün. Önce samimiyet kur, sonra çiçeği yollarsın.


  • influx  (25.04.19 00:31:43) 
bence instagramdan hikayesine cevap olarak doğum gününü kutla. yürüyecekse ordan yürür zaten.


  • interview with the vampire  (25.04.19 13:24:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.