[]

saç kırılmasını önlemek

26 yaşında erkek bireyim. saçlarım birkaç sene öncesine göre seyreldi, bunu kabullendim ama eskiye göre daha kolay kırılıyor saçlarım. bu da kötü bir görüntü çıkarıyor ortaya :( internette birçok tavsiye okudum ama burdan da öneri almak istedim. doğrudan yaptığınız ya da faydasına şahit olduğunuz bir karışım, şampuan vs. var mıdır?
 
Nashi Argan ürünleri
Yves Rocher kırılma karşıtı serum

m.yvesrocher.com.tr
  • landho  (24.04.19 22:50:02) 
biotin kullan 3 ay.Solgar iyidir... düzenli 3 ay kullan dediğim gibi.Yani 3 kutu kullanacaksın.


  • stillalive  (25.04.19 00:35:10) 
bir zararı olmaz.Biotin b7 vitaminidir saç ve tırnak sağlığı için önemli.


  • stillalive  (25.04.19 00:36:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.