[]

Erkek tayt

Spor için sizce nasıl? F/p yani. Bu arada üzerine şort giymeyeceğim için beli boxer lastiği gibi olanlarından bakmıyorum.
www.nike.com 
spora gittiğim zamanlarda nike'ın içinde kendi taytı olan şortunu kullanıyordum. Ama direkt taytla "kaptan solda iyi mi" modunda oldukça iğrenç bir görüntü olur.

Fiyatı da gayet düzgün, şortları bile iki katı fiyata.
  • kimlanbu  (24.04.19 14:35:30) 
Bence etkek ustune sort giymeli. Kisisel dusuncem.
F/p baya iyi duruyor bu arada.

  • Deathrow  (24.04.19 14:45:54) 
Erkeklerin sadece tayt giymemesi gerektiği konusuna katılmıyorum, bence bu durum direkt ya da gizli homofobi.


  • neysene  (24.04.19 15:18:03) 
bu modeller gayet iyi, spor salonlarında çok insanda görüyorum.

tayt giyince kadınların vajinası, erkeklerin de penisi belli olur. ve biz 13-14 yaşlarında değilsek takılmayız, rahat olun.
  • babilbaligi  (24.04.19 15:45:59) 
Son derece tiskinça


  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (24.04.19 16:29:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.