[]

ekrem imamoğlu özelinde fatih altaylı ve turgay güler sorusu

bu iki şahsın da imamoğlu ile seçimden önce yaptığı programı izleyip de nasıl altaylı'ya yandaş diyebilir bir kişi?

soruyu bu şekilde sormamın sebebi iki kişiyi de takip etmiyorum ama imamoğlu ile yaptıkları röportajı izledikten sonra sorasım geldi.


 
Altayli hakkindaki fikirlerini tek programdan olusturmayarak diyebilir. Zamaninda Erdogan'in ozel ucaginda gezen, Erdogan'in tum roportajlarini verdigi kisidir en basitinden kendisi. Yigit Bulut'tan hallice olarak gormek lazim, baska bir sey degil.


  • dunal  (24.04.19 21:27:05 ~ 21:31:13) 
Turgay Güler başka bir klasmanda. Daha üst seviyesi yok. Fatih daha soft takılıyor bu aralar.


  • kumulatifvergimatrahi  (24.04.19 22:51:00) 
Uçağa binmesi yandaş yapmaz bence. Ayrıca alo Fatihteki fatihi Altaylı zanneden bir kitle var sözlükte. O yüzden bir kısım kendi argümanları ile yandaş olarak görüyorken bir kısmı da cahilce yandaş görüyor Fatihleri karıştırdığı için


  • mezarkabul  (24.04.19 23:46:52) 
Arka plansiz duzlemesine tartismaya luzum yok. X bir ucaga binmek elbette Y yi yandas yapmaz. Ama meslektaslarin hapisteyken, basin sansurdeyken, otoriter bir yoneticinin roportaj verdigi tek kisiysen ve bu sartlarda bulundugun konumdan calisanlarinin parasi odenmiyorken cok yuksek gelir elde ediyorsan maalesef bu isini iyi yaptigin icin degildir. Bu adam medyada Erdogan doneminden de once vardi ve o zaman da farkli degildi. Alo Fatih kendisi degil ama o videolarin patladigi donemde bu videolarda bir sey yok hepimizi ariyordu minvali konusan arkadas bu.


  • dunal  (25.04.19 00:08:24) 
Sizin argümanlarınıza bir şey dediğim yok, çünkü konuya fazla hakim değilim. Sadece Fatihleri karıştıranları cahil bulduğumu söyledim. Ben bile o Fatih'in Altaylı olmadığını biliyorum.


  • mezarkabul  (25.04.19 00:11:50) 
fatih altaylı vs levent kırca
fatih altaylı vs cüneyt özdemir

bi izle hacı abi.
  • dedim dedim de kime dedim  (25.04.19 00:17:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.