[]

Dil temizliği

hello folks
sigarayı bırakma aşamasında bir kardeşinizim. tüm etkilerini hayatımdan arındırmaya çalışıyorum. uzun süredir içtiğim için dil üstünde sarılık var. bunu gidermek için önereceğiniz bir ürün, yöntem, taktik var mı? şu an gargarayı uzun süre dil üstünde tutmayı deniyorum. sizin de varsa önerebileceğiniz yöntemler çok güzel olur.

p.s: öğürme refleksi olan bir bireyim, dili fırçalamak benim için ölüm gibi bi şey. beceremedim hiçbir zaman. tavsiyeleri verirken bunu dikkate alırsanız sevinirim.

 
Dondurma ye


  • baba553  (24.04.19 12:26:36) 
dilsil var. onu al. öğürmeden mükemmel temizlersin.


  • bir ileti paylastim  (24.04.19 12:37:44) 
Dil sil al, cok derine gitmeden derideki tabakayi alirsin


  • bradshaw  (24.04.19 12:55:40) 
fırçalamadan önce dili 30sn dışarda tutarsan fırçalarken öğürmessin


  • ssiradanbirigibi  (24.04.19 13:10:21) 
dilsil alıcam bu gün ama

@sssiradan bu doruysa yer yerinden oynar, mutlaka deneyeceğim
  • bidakikanizialicam  (24.04.19 13:20:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.