Düğün müziği

Arkadaşlar merhaba,
Ben damat adayınız, geçen gün de kınada oynama için soru sormuştum.
Şimdi gelin ve damat olarak oynama özürlü olduğumuz için düğünümüz oyunsuz ve danssız olacak
Öyle olunca ne orkestra ne de dj var. Bir dinlenme tesisinde (aslında yol kenarında kavurmacı) düğün yapıyoruz. Kır düğünü diyelim. Nikah var, yemek var takı var pasta var.
Şimdi milletin önerdiği düğün müzikleri maşallah sanki fetih marşı. Biz olabildiğince sakiniz ve milletin yaptığı bu tiyatral şeylere oldukça uzağız

Benim ailem muhafazakar ama ben çalmak istedikleri müzikleri marş vari şeylerden kaçıyorum. İstiyorum ki ludovico einaudi, Chopin filan çalsın.
Millet sevdiği müzikleri yüksek sesle dinlemek istiyor yemin ediyorum. Tavsiyelerinin altında bu düşünce yatıyor.
Eski pop müzikler Barış Manço, sezen aksu, Sertap Erener filan olsun.
Ben de isterim Amy Winehouse çalsın ama dediğim gibi malatya nın ilçesinde düğün yapıyoruz
Darısı size olsun, yarın kınam var dua edin kimse beni videoya almasın

bana mesaj at. gecen bi arkadasa iki uc tane liste yaptim sana link atayim.

  • alperz  (24.04.19 08:22:19)
  • kablelvuku  (24.04.19 08:23:15)
  • avatar is back  (24.04.19 08:37:42)
insanlar 'yunan mı? ouğv, direkt düşman' kafasında değillerse en azından giriş slow dans şarkımız bu olsun, geri kalanı siz seçin diye 'kandırabilirsiniz'.

www.youtube.com

(15.saniyede giriyor)

ortamlarda videoya bakarken giriş dansınızı izletirsiniz, sonra amaan, babaanne gibi düğün mü izliycez allasen deyip hemen kapatırsınız, film falan açarsınız, kim bilecek.
  • onemoremile  (24.04.19 11:55:56)
giriş müziği olarak bundan daha güzel bir şey düşünemiyorum. kendi düğünümde çalmadığım için çok pişmanım.

youtu.be
  • temasettin  (24.04.19 14:19:22)
Bize yemek sırasında çalacak müzik de lazım arkadaşlar

  • hoot  (24.04.19 14:31:50)