[]

dolce gusto kahve makinesi kullananlar

kendi kapsülleri iyice zamlanmış. 40 tlden aşağıya yok.

uyumlu markalar trde pek yok sanırım. yurt dışında starbucks bile kapsül üretiyor. tr.pinterest.com

trde bakıyorum tüm markalar nespresso uyumlu.

bir yandan doldurulabilir kapsüller filan satılıyor uyumlu.

sizler ne yapıyorsunuz, nasıl temin ediyorsunuz kapsülleri, uyumlu marka var mı uygun getirttiğiniz?

ya da doldurulabilir kapsüllerle kullanıyor musunuz?

 
makinem var, o yüzden bunun üzerinden alternatif arıyorum. memnunum da aslında makineden.


  • adivar  (23.04.19 16:18:14) 
Ben kampanya kovaliyorum. Boylece okuz yukuyle para versem de bir iki kutu bedava aliyorum.
Bunun yaninda celik, doldurulabilen bir kapsul aldim. 5 6 kere kullandim ama kapsul tadini yakalayamadim. Zaten makinayi da zorladi. Basincli su cok ince akti ve makineden zorlanma sesleri geldi. Motor yanar/makine zarar gorur diye o gunden beri kullanmiyorum doldurulabilir kapsulu. Gerci netteki yorumlar cok olumlu. Sanirim ben beceremedim.
Lafin ozu; kampanya kovaliyorum ve sadece americano aliyorum. En karlisi boyle oluyor :(
  • nax  (23.04.19 16:52:30) 
Gearbestten kapsül aldim ama olmuyor oturmuyor birkaç çözüm fikri var kafamda olursa paylasirim


  • basond  (23.04.19 17:23:50) 
Ben artık neredeyse kullanmıyorum. İlk aldığımda 23 liraydı şu an 44 lira. Ayrıca sütlü kapsülleri çok şekerli. Sanırım satacağım.


  • kumulatifvergimatrahi  (23.04.19 19:39:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.