[]

Sahibinden hk

Arkadaşlar merhaba, sahibindene ilan verdim iki seferdir telefonuma yabancı mesaj geliyor is your product still available vs.. dolandırıcı mu bunlar? Hemen engelliyorum.
 
niye engelliyorsun, dolandırıcıysa dalga geçersin, arayıp da bulamadığım fırsat :)


  • kimlanbu  (23.04.19 09:42:56) 
Evet dolandiricilar, ilan bedelinden daha fazla bir rakam teklif edip urunu kargolamani odemeyi daha sonra yapacagini ya da odemeyi yaptigini sahte bir mail\dekont ile belirtip paranin bir kac gune gececegini soyluyor ve senden urunu kargolamani istiyor. Parayi hesabinizda gormeden asla bu tiplerle alisveris yapmayin.


  • lynda.com  (23.04.19 09:58:56) 
Birakin hesapta gormeyi o parayi cekmediginiz surece kargolamayin


  • matilda  (23.04.19 12:31:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.