[]

Şuna benzer hypnotic electronic synth şarkı önerisi

Yormayan, fazla loopu olmayan, ders çalışırken/kitap okurken arkada çalmalık şarkı öneriniz var mıdır? Spotify listelerinize de varsa talibim.

Eagles & Butterflies - The Last Dance (Synthapella)
open.spotify.com

Edit: Moby'nin 18 albümü kıvamında öneri de olur.

 
synth ön planda değil her zaman ama background için istiyorsan şu kayıt da işini görür bence.
youtu.be

stavroz'u karıştırırsan bulabilirsin sana hitap edenleri. bana benzer hisleri yaşattı bu gönderdiğin stavroz dinlerken; paylaşıyım dedim.
www.youtube.com
www.youtube.com
www.youtube.com
  • Jux  (22.04.19 23:51:16 ~ 23:56:18) 
Kraftwerk- Autobahn
youtu.be

Vangelis- Pulstar
youtu.be
  • Amaranta ursula  (22.04.19 23:58:53) 
Ambient electronic yazarsan search'e, mutlu olursun gibi geldi


  • neynep  (23.04.19 13:05:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.