[]

Bu Biraz Fazla Duygusallık mı?

Az önce tam balkona çıkacaktım ki bir baktım kuğu(güvercin vs her neyse) yumurtlamış ve üstüne kuluçkaya atmış. Öyle tatlı bakıyordu ki gülümsetti beni. Rahatsız olmasın diye çıkmıyorum balkona bir süredir.

Uzun süredir aklımdan çıkmayan bazı şeylerden dolayı sanırım biraz fazla duygusal olmuş olabilirim.


 
xephyr +1


  • tabirimekruh  (22.04.19 19:28:36) 
duygusal değil de insani bir davranış.


  • sutlu nescafe  (22.04.19 19:28:57) 
kuğuya güldüm. Balkona yumurtlayan kuğu. Büyuk bi kuş kuğu. Bi bak internetten. bir sey değil. Saygılı davranmışsin kuğuya.


  • velvetmorning  (22.04.19 19:48:39 ~ 19:48:59) 
@velvetmorning

Şu anda 'face palm' yapıyorum sayenizde :D Hakikaten rezillik.

Ya tabi en önce buna insanlık diyebiliriz ama kuşu öyle görünce biraz garip hissettim ve fazla mı duygusalım acaba diye düşünmüştüm.
  • bitchesaintshit  (22.04.19 20:07:59) 
Bizim balkonu da kulucka mabedine cevirdiler. Hepimiz ayni sizin gibi olduk :) dokunmadiginiz surece pek rahatsiz olacaklarini sanmiyorum. En azindan bizimkiler rahatsiz degil. Ama balkona biz de girmiyoruz.


  • allah yazdiysa bozsun  (22.04.19 20:35:30) 
Gülümseyip şefkatlenmek aşırı bir reaksiyon değil. Ne guzel kuğular, kuşlar deyip duygulanıp gözleriniz yaşardıysa o biraz duygusallik olabilir ki bu da insanlik hali.


  • biseysorcaktim  (22.04.19 21:14:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.