[]

hacklenen yazarın haksız yere uçurulması

Arkadaşlar merhaba,

Arkadaşım adına sizden yardım istiyorum, şu konuda bir şekilde yardımcı olabilecek birisi var mı?


eksisozluk.com

 
acı bir durum demişsin ama o kadar da acı değil. dua etsin sadece reklam entrysi girip uçurulmuş. başına kanuni yönden işler açacak birşeyler de yazabilirdi.
iletişim bölümünden sözlük yönetimine yazın.

  • sutlu nescafe  (22.04.19 12:52:16) 
İletisimden ulasılıp mail de atıldı ama geri dönüş alamadık.

Acı durum çünkü ekşi sözlük üzerinden biriktirdiği favorilediği bir ton entry'i kaybetti :(
  • korra  (22.04.19 13:06:16) 
ben kayıp başlığına birden fazla "up" girdiğim için uçuruldum. en az 15 mail attım. bir kere döndüler. onda da olumsuz cevap.

bir hesaba sahip çıkamayacak kadar beceriksizseniz uçurulmayı hak etmişsiniz. dua edin kanuna aykırı bir hareket olmamış.
  • jamesdeanbradfield  (22.04.19 13:10:31) 
Abi basit bir sözlükten uçurulma olayı sadece. Bu olayın nesi öyle acı, nesi milletin ilgisini çekecek ki? Büyütmeyin sözlüğü gözünüzde bu kadar. Entryleri kaybetmesi de öyle çok vahim bir olay değil.

İletişim bölümünden durumu açıklayan mesaj yazsın ancak çok da umutlanmasın. Çaylak olarak tekrar başvursun.
  • j r r tolkien hayrani  (22.04.19 13:11:24 ~ 13:12:56) 
uçurulup geri döndürülen arkadaşlarım var. yönetime mail atmaya devam etsin, geri dönüş olacaktır. girilen entrylerin ip'leri onlarda mevcuttur. suçsuz olup olmadığı ancak oradan anlaşılabilir.


  • false pretension  (22.04.19 13:12:15) 
Normal şartlar altında evet, çok büyütülecek bir olay değil fakat arkadaşım için önemli bir şeydi, Yapıcak bir şey yok maillere dönüş yapılmıyor :( yeni hesap açılacak gibi.


  • korra  (22.04.19 13:17:41) 
okurken gozumden yas geldi. bimer bu isi cozer.


  • ateistanbul  (22.04.19 13:49:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.