[]

Bir Klip Aramak Ama Bulamamak :(

Bir klip arıyorum.. Klibin kime ait olduğunu hatırlayamıyorum. Tekno tarzda bir şarkının klibi olmalı. Klipteki görüntü kahramanımızın bakış açısı. Spoiler olacak ama finalde kahramanımızın zannettiğimiz gibi erkek olmadığını öğreniyoruz ayna sayesinde. Yani o’nun gözünden ilerliyor klip. Biliyorum güzel bir şekilde tarif edemedim ama belki neyden bahsettiğimi bilen arkadaşlarım vardır :)
 
  • Beherit  (21.04.19 10:40:20) 
Oha çok güzel klip. Yalnız anlamadım şeyi kahramanımızın zannettiğimiz gibi erkek olmadığını öğreniyoruz derken orayı anlamadım.


  • cizgilerebasancocuk  (21.04.19 11:04:42) 
@Beherit maalesef bu değil :/

@cizgilerebasancocuk klip boyunca yaptığı her şey erkek gibi. Dışarıdaki hareketleri, karşılaştığı insanlara karşı filan.

Dışarıya çıkmadan kokain kullanıyor, içkinin dibine vuruyor sokaklarda yürürken. Klibin sonunda dışarda karşılaştığı, tanıştığı bir kadınla kendi evine gidiyor ve seks yapıyor. O kadın evden gittikten sonra bizim kahraman aynaya bakıyor ve kendisinin de kadın olduğunu görüyor. Sonra tekrar bayılıyor.
  • silah taciri  (21.04.19 11:24:50) 
  • kablelvuku  (21.04.19 11:33:11) 
  • osuran imam  (21.04.19 11:56:00) 
@osuran imam işte budur!! Sansürsüz klibi çok tehlikelidir bunun :)


  • silah taciri  (21.04.19 12:18:31 ~ 12:39:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.