[]

ramazan'da hatay

ramazanda hataya gitmek istiyoruz 1-2 günlügüne. Ancak ramazan oldugu icin malum disarda yemek sikinti, gerci defne gibi yerlerde sorun olmaz diye dusunuyorum ama yine de sormak istedim, buyuk sikinti yasar miyiz?




 
Katiyen yaşamazsın, Adana, Mersin, Hatay gibi şehirler bu konuda oldukça rahat yerlerdir.


  • hubris  (20.04.19 15:10:57) 
Arsuz, Defne gibi yerlerde kesinlikle sikinti yasamazsin. CHP birinci parti iken ikinci parti DSP ucuncu parti kominist parti falan cikmis secimlerde.


  • Traveler  (20.04.19 15:47:07) 
Defne arsuz disindaki yerlerde? Merkez hatayda mesela?


  • eclskn  (20.04.19 17:53:55) 
defne gibi yerler ne demek acaba :)

Ramazan'da Hatay merkezde yahut iskenderun, dörtyol, arsuz vb herhangi bir yerde sorun yaşamazsınız. Paranın dini yoktur. O yüzden rahatça gidebilirsiniz.
  • aylakadam  (20.04.19 18:46:58) 
Hiçbir sorun olmaz rahat olun.
Özellikle iskenderunda
Zaten merkez yerine iskenderuna gitmenizi tavsiye ederim. Çok daha güzeldir.
  • kendi dugunune gitmeyen kamber  (20.04.19 21:37:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.