[]

1 cümlelik çeviri

Those presenting are at an increased mortality rate and often have physical health complications as well as harmful cognitions related to self-esteem and overall self-concept.

Ben şöyle çevirdim ama yanlış olma ihtimali çok yüksek.

Bu çalışma yükselen ölüm oranları ve sağlık komplikasyonlarının yanı sıra özsaygı ve özbenliğin zararlı bilişleri(?)/yönleri ile ilişkilendirilmiştir.

 
"presented" olabilir mi?


  • sanat guresi  (20.04.19 02:03:42) 
@sanat güresi
yok değil presenting

  • The colors of my sea perfect color me  (20.04.19 21:09:34) 
mevcut seyreden/söz konusu şeye sahip olanlar (her neden bahsediliyorsa bir önceki cümlede) kendine güven ve genel benlik telakkisi ile ilgili zararlı bilişsellik göstermelerinin yanı sıra gyüksek ölüm oranına sahiptirler ve sıklıkla fiziksel sağlık komplikasyonlarına sahiptirler.


  • theconqueror  (21.04.19 00:48:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.