[]

Yabancı bir şarkı ve klibi

90’lar olması lazım. Aklımda sadece video klibi var.
Laboratuvar gibi bir yerde bi elemanı klonluyorlar. Eleman mavi kot pantolonlu tişörtsüz. Beyaz mini etekli hemşireler var. Elemandan yüzlerce üretiyolar falan.. Amaçları karşı cinsle yapay aşk üretmek gibi bişey. Eleman sonunda kendi klonunu alıp mı gidiyordu, hemşirelerden biriyle orayı yok edip mi gidiyorlardı emin olamadım.
Çok önemli değil, ama feci aklıma takıldı bulamadım. Bi buldurun be.


 
www.youtube.com

sonu hariç hemşire,klon,kot pantelon uyuyor.
  • klakie  (19.04.19 19:36:26) 
teşekkürler


  • Improbable  (19.04.19 19:47:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.