Flört Ettiğim Kız Hakkında Kafam Karışık

Yaklaşık 1 haftadır bir kızla görüşüyorum. Arkadaş ortamında tanıştık ve birbirimizden hoşlanır gibi olduk, numaralar alındı vs. Dün kızla ilk defa buluştuk ve baya bir süre sohbet ettik, ondan öncede yazışmalarımız oldu telefondan. Sanırım flört ediyoruz ancak ondan hiç mesaj almıyorum, ben yazdığım zaman çok güzel sohbet ediyoruz ancak ben yazmazsam o yazmıyor. Sizce ne yapmalıyım? Her gün mesaj atmam doğrumu? Çünkü neler yaptığını merak ediyorum ve konuşmak istiyorum onunla.

Kızı bir sal ancak öyle belli olur.

  • zaman  (19.04.19 18:10:33)
Zaman +1

Cevap user uyumu olmus oldu bu arada.
  • westblack  (19.04.19 18:14:12)
sal gitsin dönerse senindir.

  • paudi  (19.04.19 18:21:54)
Salarsan kaybedebilirsin, muhtemelen 1. Siradaki aday değilsin, hoş vakit gecirilen birisin. Dengeyi tutturman lazım sadece

  • her giriste sifresini unutan adam  (19.04.19 18:23:06)
Yazma bakalım bi. 1. sıradaki aday falan diye düşünmüyorum, insanları bu sekilde yargılamak çok yanlış bence. Belki de çekingen bir tiptir ya da senin ilgiden emin olmak istiyordur. Kızlar yapar öyle. Kaç aydır birlikte olduğum sevgilim bile sen bana hiç yazmıyorsun hep ben yazıyorum diye sitem etmişti. Sürekli darlamamak için yazmıyordum oysa. O yazınca gayet mutlu oluyordum. Böyle bir durum da olabilir. Biraz zaman ver anlarsın.

  • Mossy  (19.04.19 18:29:39)
Flört etme işini de ayrıca konuştuk, açıkça bana flört etmekten anlamam dedi.

  • kovboysuz at  (19.04.19 18:33:39)
Kızlara sorarsan hiçbir şeyden anlamazlar zaten. Sen hep ilk olursun falan çok şeetmemek lazım.

  • zaman  (19.04.19 18:34:48)
ilgisi olan kız hep olasa bile arada bir mesaj atar sorar filan,

eğer flört etmekten anlamıyorsa asıl mesaj atması lazım. zira flört etmeyi bilmeyen kız taktik maktik yok bam bam bam diye gider.

Salarsan kaybedersin ama salmazsan da yedektesin.
  • KaraSakall  (19.04.19 18:39:16)
Kafam daha çok karışıyor işte bu durumda, o da bu işlerden anlamadığı için mesajı benden mi bekliyor diye düşünüyorum.

  • kovboysuz at  (19.04.19 18:41:42)
bazı kızlar bi zamana kadar hiç yazmaz hep senden beklerler bazıları hoşlanmasa bile cevap verir vs. burda yapılacak en doğry şey sen ne istiyor/hissediyorsan onu yapman olur

  • lata  (19.04.19 18:49:36)
Sal+1

  • rakidabalikolsa  (19.04.19 18:57:02)
Sal dönerse senindir +1

  • diffarentiationation  (19.04.19 19:17:17)
salma dostum dinleme bunları ya ikinci buluşmaya kadar kovala belki bi şeyler olur

  • zozjotejmnk  (19.04.19 19:41:08)
Aynısını geçen hafta ben yaşadım . Kızla konuştuk bir ay hatta iki kere buluştuk sonra birden soğudu şimdi de başkasıyla takılmaya başladı.
Bence biraz sal gelirse gelir gelmezse ziktir et devam et yoluna.

  • bigcaptain  (19.04.19 19:44:41)
Zozjot haklı, bazı kadınlar kendileri hiç yazmaz. bence kovala

  • wang  (19.04.19 20:01:05)
Yazacağım galiba, çok kararsız kaldım.

  • kovboysuz at  (19.04.19 20:21:43)
Dogru degil. Bir yerden sonra sikarsin.
Sal +1

  • stavro  (19.04.19 20:55:18)
Şimdilik mesaj atmama kararı aldım.

  • kovboysuz at  (19.04.19 22:33:25)
kızın yaşı, deneyimi vb. önemli burada.
ama flört etmekten anlamadığını söylediyse, biraz da çekingen bir kızsa salmaya gelmez.
salarsan bu sefer senin ilginin olmadığını düşünür.

senle iyi konuşuyorsa, sıcaksa, ilişkinizde sorun yoksa aynı şekilde devam et.
bir sonraki görüşmenizde bu konuyu biraz açabilirsin.
onun da sana yazabileceğini ya da yazmasını beklediğini ima edebilirsin.
olumsuz bir şey hissetmiyorsan gidişatı bozma.
salmak için bir hafta çok erken.
bir hafta olmuşken "hep ben yazıyorum" demek çok doğru değil.
zaten topu topu kaç kere konuştunuz ki bir haftada?
34 yaşındayım, ben de bir haftadır konuştuğum birine ancak 1-2 kere yazarsam yazarım, ilk zamanlarda karşıdan beklerim.
genel kadın davranışı böyle olabiliyor ilk süreçte.
erkeğin kovalaması beklenir.
bozma ve salma.
üstüne de gitme, aynen devam et.
  • blatta hiberna  (19.04.19 22:40:14 ~ 22:41:30)
Son durum güncellemesi, kız şuan çok mesafeli davranıyor artık. Bende yazmayı bıraktım, ara ara yazışıyoruz.

  • kovboysuz at  (21.04.19 15:33:32)
son güncellemene istinaden, muhtemelen ikinci sıradaydın ve kız senin tepkilerinden "ben zaten bunu cebe attım" diye düşündü. ardından da birinci sıradaki heriften ilgi gördü.

eğer bir süre sonra "yaa sen hiç yazmıyorsun artık :(" yaparsa birinciden yüz bulamamış demektir. düşük ihtimal ama böyle birşey olursa "ehehe olur mu hiç yoğundum" falan yapmayıp biraz sert çıkman gerekir.
  • edaddy  (21.04.19 15:38:38)
Yedekte biri olduğunu zannetmiyorum çünkü arkadaş çevresini tanıyorum, belki de sürekli benim yazmamı bekliyor ama ben yazınca da eskisi gibi sohbet etmek istemiyor artık. Ya bir ilişki istemiyor yada bana karşı olan fikirleri değişti.

  • kovboysuz at  (21.04.19 15:45:48)
@kovboysuz at, abi seni inandırmak çok zor ama (kadın erkek farketmez) insanlar sadece yakın çevresiyle İli̇şki̇ yaşamıyor. Belki yazlıktan tanıştığı birisiyle mesajlaşıyor, belki evlerine gelip giden bir aile dostlarının oğluyla konuşuyor; nereden bilebilirsin? Sendeki bu “emin olma” hali en az havadan nem kapma hali kadar vahim.

  • her giriste sifresini unutan adam  (21.04.19 20:22:33)
Fazla düşünmeye gerek yok aslında. Sizden başka birisi daha var. It is what it is.

  • panda yuva yapmis sogut dalina  (21.04.19 20:24:02 ~ 21:38:28)
ÖSYM tercih sırasında ilk beşte değildin, kız ilk beşten bir taneyi tutturduğu için seni sallamıyor.

İlişki tavsiyelerinde asla bir kadına güvenme, genelde aşklı sevgili duygulu bir şeyler yazıyorlar ve yalan oluyor.

Çünkü realist dünya > kadınsal duygusal dünya
  • KaraSakall  (21.04.19 21:00:29)
Sal +1 demeye geldim

  • milletin efendisi olmaya gelen adam  (21.04.19 21:02:34)
Olum su iliski istemiyor efsanesini bi gecin artik yahu. Iliski istrmiyor diye bir dey yok. Iliski istemryen kiz yoktur. Senle iliski istemiyordur.

Bir de @blatta hiberna cok yanililiyor, o arkadasi dinleme.
  • stavro  (22.04.19 20:59:41 ~ 21:02:14)
1 hafta sonra gelen edit: Kızla artık görüşmüyoruz, kız sürekli benden bir şeyler yapmamı bekliyormuş. Ben karşı taraftan da bir ilgi beklediğim için ona yazmayı kestim. Ben yazmayı kesince o da yazmamaya başladı. Sonuç olarak iş bitti, burada akıl veren kişilere teşekkür ediyorum.

  • kovboysuz at  (28.04.19 10:33:58)