breaking bad

selam galyalılar

şimdi ben ilk sezondan başladım beşinci bölümdeyim ama dizi gitmiyor. bırakayım mı bırakmazsam ne zamana akar bu. çok sıkıcı bir hal almaya başladı...

Başları öyledir. İzledikçe açılıyo. Bence sabret. Beni de özellikle aile ortamları çok sıkıyodu bu dizide. Hank’in olduğu ortamlar hariç.

  • (s)AINT  (19.04.19 16:39:04)
ilk 3 sezon öyledir maalesef

  • damla sakızlı dondurma  (19.04.19 16:41:28)
@saint biraz daha sabredicem. hakkaten bu aile ortamları bayağı darlıyor beni.

@damlasakızlı ilk 3 sezon çok ama çok uzun bi süre ya. ikinci sezonun ortalarına kadar sabredicem
  • raskov  (19.04.19 16:43:39)
Bırakma daha çok başlardasın. Breaking bad'de entrika, heyecan, gerilim, ne ararsan var. Biraz bekle ^^

  • Mossy  (19.04.19 17:02:19)
bence bırak, breaking bad çok ergen dizisi, bir ara aşırı şişirildi ama balon.

uzun soluklu ve güzel bir dizi istiyorsan mad men, the sopranos, six feet under

komikli bişey istiyorsan the shameless, californication
  • füt  (19.04.19 17:09:16)
kesinlikle bırakma

  • karsiyakaliyiz  (19.04.19 17:10:30)
Eğer erkenden devam et seversin.ama kaliteli işlere aliskinsan bisuru taş gibi suç dizisi var.

  • fatih in fedaisi  (19.04.19 17:47:12)
Dur daha bi karakterlere ısın, hikayenin altyapısını dinle ondan sonra puanını verirsin. herkesin sevdiğini sevmek zorunda değilsin ama imdb'ye bakarsan bile 9.5'luk puanıyla kalitesini belli eder.

  • kimlanbu  (19.04.19 18:03:14)
Sonradan açılıyor arap atı gibi, oyna devam bence.

  • twq  (19.04.19 18:13:56)
valla beklentinle ilgili, mesela GOT tarzı fantazi dünyaları sevmem. o yüzden izlemedim. Bana sorarsan Breaking bad konusu, mizah anlayışı (Karamizah), dram yönü falan çok hayatın içinden ve gerçekçi (bazı yerler çokta gerçekçi deil tabi =)) o yüzden benim en sevdiğim dizidir. ilk sezon etkilemediyse, hala bayıyosa bırak tabi, demekki hitap etmio sana zorlayıp vakit kaybetme. Bende uygun bi zamanda Game of thrones a bi şans vercem ama =)

  • 0zzy  (19.04.19 18:30:34)
yuh bırak gitsin diyenlere inanamıyorum :D ilk 3 sezon sıkıyor ne demek . ilk sezon 3.bölümden sonra bir tık sezon finalinden sonra fulll akmaya başlıyor kesinlikle izle

  • KendineAteist  (26.04.19 11:17:43)
dizi isi kisiye gore degisiyor.Mesela herkesin sikildigi breaking bad'daki ilk basta yavas akan kisimlar benim icin dizinin en iyi kisimlariydi.10 yasinda ergen degilim.Izledigim dizide belli bir altyapi, insan psikolojisine yonelik biraz cozumleme olmali.Breaking bad'in guzel kismi da buydu.Sadece aksiyon, patirti catirti aramak bana biraz ergence geliyor

  • turkuaz  (26.04.19 11:44:40)