[]

game of thrones nereden izliyorsunuz

son sezonu izliycem de, mesaj atabilirsiniz :)
 
digiturk play aldım ben iki ay için, geçen sezon çok sinirim bozulmuştu çeviriler gecikti vs diye. birçok bölümü dayanamayıp altyazısız izlemiştim.

neyse, 12 lira. bence alınır. ilk bölümdeki genelev sahnesinden sonra gördüm ki sansür de yok. en çok aklımı kurcalayan oydu.
  • mentuhotep  (18.04.19 14:42:59) 
microsoftun cortanasi , ekşiden bu arkadaşın yazdığı stremio başlıklı konudaki mesajlarını takip edip kurdum programı. Yalan yok her kullandığımda kulaklarını çınlatıyorum, harika bir şey.

eksisozluk.com , microsoftun cortanasi 'nın mesajına bakın , benim gibi teknoloji özürlü mal deyneği bile kullanabildiyse herkes kullanır :)
  • synax  (18.04.19 14:57:01) 
torrent kullanıyorum, torrent kaynağı olarak da thepiratebay.org


  • re noreno  (18.04.19 16:00:23) 
Dizi sitesi istersen dizison3 vqr ama ben torrent, popcorn time filan kullanıyorum


  • cemallamec  (18.04.19 18:05:46) 
Altyazı arşivi olaraktan: subscene


  • neysene  (18.04.19 22:10:40) 
eşekherif olabilecek en hızlı şekilde altyazıyı çıkartıyor. Bence hız konusunda laf eden çarpılır.

ben de torretten indiriyorum ama popcorn time ve stremio gibi seçenekler de bilgisayarımda ve telefonumda yüklü(gerçi bunlar da torrent zaten)

Güzelim diziyi dandik dizi sitelerinde 480 kalitede heba etmeyin lütfen..
  • nundu  (18.04.19 22:35:13) 
megaddl.co adresinden mega tek link indiriyorum, özellikle ofiste vs. torrent kullanılmadığı için epey iyi oluyor bu. bir de bilgisayarınız iyiyse x265 codec ile sıkıştırrılmış versiyonu indirebilirsiniz. örneğin ilk bölümün 1080p si 480 mb falan tuttu böyle. ama eski bilgisayarlarda kasar bu versiyon. normalde sitedeki linkler reklamlı/aracı sitelere yönlendiriyor ama reklam engelleyiciniz varsa linkleri değiştirip doğrudan indirme sayfasına yönlendirebiliyor.


  • shadowfollower  (18.04.19 23:36:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.