temiz bira şişesi nasıl bulurum?

selam,

40-50 tane temiz bira şişesini nasıl bulabilirim?

direkt gidip satın alabileceğim yer yok mu?

tekelden içine izmarit atılmış şişe almak istemiyorum. her gün onlarca bira içip kendim şişe biriktirmem de zor.

teşekkürler.

butikbira kendi sitesinde satıyor. fakat pahalı.

  • kablelvuku  (18.04.19 11:32:02)
İçine izmarit atılmamış dahi olsa, içindeki bira kalıntısı kuruyup küfleniyor, onu şişe dibinden sökmek çok zor oluyor. Onun için günlük tüketilmiş şişe bulup içi kurumadan yıkaman uygun olur. Tavsiyem sirkülasyonu fazla olan, bar, cafe türü bir yer bulup oradan alman ve evde şişe dağınıklığı pek hoş olmadığı için kasasıyla beraber alman. Kasasıyla beraber alacaksan da tümünün aynı marka olmasına dikkat et.

  • Mirket  (18.04.19 11:43:02)
@kablelvuku, ben de gördüm de pahalı geldi aynen.

barlarla konuşmak mantıklı.
  • bir ileti paylastim  (18.04.19 11:47:24)