[]

Golosi mi yoksa temizmama mı?

Kedi maması için soruyorum.
 
Veteriner arkadaşıma temizmama'nın (BonaCibo) besin değerlerini yolladım. Gayet iyi oranları olduğunu söyledi. 'Ben yesem daha sağlıklı olurum', diye de ekledi.
Golosi ile epeyce fiyat farkı var arasında.

  • Etanglement  (18.04.19 03:39:04) 
Temizmama ile yarı yarıya fark var gibi hocam ama ucuza da denk geliyor bazen. Mesela 20 kg golosi alınca 17 liraya geliyor kilosu kimi yerde.

Golosi ile temizmama aynı ayarda ama temizmama daha ucuz gibi anlayabilir miyim sizin yorumunuzu?
  • Fusha  (18.04.19 03:46:31) 
Temizmamadan golosi ye geçtik, kedilerimizin tüyleri cok daha sağlıklı ve cok daha severek yiyorlar.Temizmama da balık eti unu vs varken golosi de balık etinin kendisi var. Dolayısıyla golosi zaten cok pahalı olmamamakla beraber aradaki fiyat farkını hakediyor.


  • hipopotamus  (18.04.19 08:20:12) 
@hipopotamus, hocam teşekkürler. İnternetten araştırabildiğim kadarıyla taurin vs değerleri düşük sanki golosi de. Sizin mamada değerler nasıl? Bir de hangi siteden alıyorsunuz? Taze geliyor mu mamalar


  • Fusha  (18.04.19 11:04:08) 
N11 den sipariş ediyoruz ama sanırım buara stok sıkıntısı var, tazelik için satıcının skt sini yazmış olmasına dikkat ederseniz problem olmaz. Taurin oranlarını karşılaştırmadım açıkçası ama cok fark oldugunu sanmıyorum.


  • hipopotamus  (21.04.19 01:05:17) 
Biz kısırlaştırılmış olanı kullanıyoruz buarada.


  • hipopotamus  (21.04.19 01:09:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.