[]

Kızkardeşime takı alma düşüncesi

İçimden geldi. Şöyle güzel bi kolye alayım diyorum. Gümüş. Sürekli kullanabileceği vs. So
So chick diye bi site var. Epey ürünler var. Ama alternatif nereden bakabilirim sizce?
Mesela 250 300 lira aralığı iyi midir?


 
Altin al da paraya sikisirsa bozdurup harcayabilsin :D


  • hot potato  (17.04.19 20:01:15) 
Instagram'da misshappiness diye bir sayfa var Türkiye'nin en iyilerinden biridir.


  • gurur  (17.04.19 20:04:33) 
Biraz daha ekleyip ince zarif altin bir kolye alabilirsiniz. sizden bir hatira olarak hep saklar. Gumus kararir, eskir. Verdiginiz para da hic olur.


  • nick konusunda kararsizim  (17.04.19 20:26:09) 
Çok haklısınız:) güzel bi altın alayım. Teşekkürler :)


  • hede hodo  (17.04.19 20:59:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.