6 aylık bebekle tatil?

gencolar nasıl yapalım nasıl edelim bilemedik, bebek dostu bol yıldızlı otellerimiz mi yoksa hala bol gezmeceli roadtrip kafasında butik otellerde tatili geçirmek mi?

önerinize göre, yer, rota ve otel tavsiyesi varsa alabilirim?

sağolun.

Valla hocam butik de olsa, beş yıldızlı da olsa otelde çocuk sorun oluyor. Ağlıyor yan odalardan şikayet geliyor. Yemeğe iniyorsunuz masada durmaz, enerjiyi atamaz vs. Biz çadır kurmuştuk. Hem hep gözümüzün önünde, hem toprakta kumsalda her an enerjiyi attı. Denize girdi. Hep bize ait geniş bir alan olduğu için çocuk özgür oldu. Yorulduğu için yemeğe itiraz etmedi vs. vs.

  • deveyi diken adamin ta kendisi  (17.04.19 14:35:51)
@deveyi diken

6 aylık bebek ile mi çadır kurdunuz?
  • emfuzi  (17.04.19 15:00:15)
6 aylık bebek oturamaz bile, ya da daha yeni oturmaya başlamıştır.
Sen o tatili kayinvalidelerle planla en rahat tatilin olsun

  • wolfg  (17.04.19 15:06:58)
@emfuzi, evet tam 6 aylıktı çadır kurduğumuzda. Fakat şöyle bir şey, kalkıp kmlerce uzağa gitmedik. Olası bir sorunda her yere yakın olmak için istanbulun hemen ucundaki yerleri tercih ettik.

Siz zaten çadıerın önünde oturuyorsunuz. Çocuğun keşfedeceği birçok şey oluyor. Salıyorsunuz emekleye emekleye takılıyor. Göz önünden de ayrılmamış oluyor.

Biz hiç sorun yaşamadık o yüzden.

Masrafımız bile olmamıştı 2-3 günlüğüne gittiğimiz için.
  • deveyi diken adamin ta kendisi  (17.04.19 15:17:52)
mutlaka merkeze yakın bir otel olsun bol yıldızlı oteller maalesef bebekler için bol yıldızlı olmuyor tamamen hikaye.

size daha önce gidip memnun kaldıgım bir yer tavsiye edebilirim.
www.kucukoteller.com.tr

bebeğim 5. ayını yeni bitirmişti
  • heee  (17.04.19 15:21:04)
Gittiğiniz yere ve sezona bağlı. Önceliğiniz hijyen olsun. Diğer türlü de yeme içme meyve mama vb hemen ulaşabileceğiniz güzel otel olsun. Bu konu da en memnun kaldığımız limak lara oldu. Bebek çocuk imkanları menüsü çalışanları diğerlerine göre daha iyi temiz kaliteli. Merkeze uzak hijyen sıkıntılı yemek sıkıntılı bir yerde kalmayın.
Güneş kremi seçmeniz de çok önemli. Çocuğu da susuz bırakmayın.

  • intihar etsem de kendime gelsem  (17.04.19 21:27:22)
Biz airbnb den ev tuttuk. Tam 6 aylıktı. Mamasını da kendim hazırladım. Kocaman ev emekledi de. Asiri rahat ettik tek odaya tıkılıp kalmaktansa tavsiye ederim.

  • kafanguzelolmus  (17.04.19 22:34:59)
6 aylık bebekle her plan rahat olur. ister butik otel olsun, ister 5 yıldızlı olsun. ne olursa olsun, sıkıntı olmaz.

benim önerim uyku düzeninin bozulması ihtimaline karşı hersey dahil bir otele gitmeniz, her saat hazır yemek olması insanı rahatlatıyor.
  • babilbaligi  (18.04.19 09:11:37)