Huzurlu musunuz?

-Huzuru nasıl tanımlarsınız?
-Hayatınızın ne kadarlık süresinde derin bir iç huzuruna sahiptiniz?
-Şu an huzurlu musunuz?
-Huzurlu değilseniz huzurlu olmanız için ne gerek sizce?

istediğiniz soruları, mümkünse hepsini cevaplar mısınız? teşekkürler. :)

Huzurlu değilim ama kabulleniş halindeyim.

Yetişkin olduktan sonra huzurlu hissettiğim an sayısı pek azdır. Durup dururken hiç hissetmem, ancak özel şartlar altında huzurlu hissedebiliyorum. Huzur diyince aklıma gelenler hep güzel manzara, atlatılmış risk, belirli insanlarla geçirilen belirli anlar gibi spesifik noktalar. Onlar haricinde huzur bana pek yakın bir his değil.
  • Jux  (16.04.19 23:44:55)
huzurlu degilim ya. alttan alttan hep "bi seyler yapmam lazim" hissi var. huzurlu olmayi birak icim rahat bos bos oturamiyorum bile.

  • aydonno  (16.04.19 23:59:26)
1. değilim.
2. nasıl bir şey olduğunu hatırlamıyorum.
3. aşık olduğumda sanırım. bir sene falan.
4. şu an değilim.
5. bilmiyorum.
bu saatten sonra huzurlu olacağımı sanmıyorum.
  • scudman1  (17.04.19 00:01:11)
-Huzuru nasıl tanımlarsınız?
Sifir kaygi olarak
-Hayatınızın ne kadarlık süresinde derin bir iç huzuruna sahiptiniz?
Bunu tam hesaplayamiyorum ama sanirim lise 3 e kadar.
-Şu an huzurlu musunuz
Değilim galiba.
-Huzurlu değilseniz huzurlu olmanız için ne gerek sizce?
Birkaç şey kâfi.
  • Amaranta ursula  (17.04.19 00:04:52)
Anksiyete tavan

  • photo85  (17.04.19 00:32:31)
huzurluyum genel olarak. bazı mutsuz oldugum şeyler var, bunlar bazen stres yapıyor ama iyiyim

  • dafuq  (17.04.19 00:51:14)
huzur bence hayatta her şeyin "size göre" yolunda olmasıdır.

üniversitenin sonuna kadar iç huzurum vardı.

huzurlu değilim şu an.

üstte tanımladığım gibi sağlık, iş, aşk, aile vs her şeyin çok iyi olmasa da yolunda olması gerekli.
  • candide  (17.04.19 01:10:15)
Huzur: kafanın rahat olması, bitbitbit her şeyi düşünüp kendini yormaman. Kaygılarda boğulmaman. Bitkinlik hissetmemen hayata karşı.

Şu an huzursuz bir bok gibiyim.

Kendime zaman ayırmak istediğimde suçluluk hissetmemem gerek. Keyif aldigim seylere de enerjimin kalması gerek. Bir de para kazanmaya başlayıp kendime yetme duygusunu tatmam gerek artık. Ama sonunun nereye varacağını kestiremediğim ve mutsuz olduğum bir YL sürecindeyim ve her saniye okumam yazmam gereken şeyler var. Üstelik de bana hiçbir katkı sağlamayan aptal saptal şeyler. Yo rul dum.
  • Mossy  (17.04.19 01:41:59)