WhatsApp iş grupları

İş dolayısıyla kaç adet WhatsApp grubuna dahilsiniz?
Akıl sağlığınızı nasıl koruyorsunuz?
Bu grupların anksiyeteye sebep olması normal değil mi?
Akşama ne içiyorsunuz? (2 sarışın, 2 kırmızı)

3.

ilgili whatsapp grupları şirket hattımda. mesai saatleri dışında nadiren bakarım. bu yüzden sinirlerim bozulmuyor.

bilmiyorum. öğrenci velisi gruplarından iyidir diye düşünüyorum.

gece iyi bir uykuya ihtiyacım var, 1-2 bira yardımcı olabilir.
  • zgrydn  (16.04.19 18:52:06)
1- 4 Tane, bu da birimlere ayrılmış haliyle. Behzat Ç.'ye bağladım zaten şu sıra bana yazılanları dahi okumuyorum, sonradan ''gruba yazmıştık ama'' diyenleri ''arasaydınız'' diye azarlıyorum. Bi' gün pis döverler beni.
2-Akıl sağlığı konusunda, ''bulanık mantık'' var zaten bende. Kendisi öyle çok da korunması gereken pozisyonda değil. 2.2-Eskiden işle ilgili olayları çok ayrıntılı irdeler, refleks vermeye çalışırdım sonra baktım ki ''iş'' öyle birşey değilmiş, ben kendi kendimi yiyormuşum. Eskiden Çok çalış-iyi yaşa fikrimi düze düze geliştirdiler o yüzden bir süre önce ''düzen'' adamına oradan da ''kendi düzenini kuran'' adam pozisyonuna evrildim. Yakında proje biter zaten, o zamana kadar aklıma oynayan birşey olmaz herhalde
3-Başlangıçta normal, tecrübeyle değil.
4-Yeşil Çay ve Su
  • mete kudur  (16.04.19 18:54:42 ~ 19:08:45)
Hiç (bizim lab'ın bir whatsapp grubu var ama orada iş konuşmuyoruz)

Whatsapp'tan iş isteyenleri engelledim, whatsapp kullanmıyorum mail atın diyorum :) tabi ben fabrikada değilken whatsapp'tan ulaşması gerekenler de var mesela fotograf atmaları gerekiyor, onlar engelli değil, ama onlar da mümkün olduğunca whatsapp'tan ulaşmıyorlar zaten arıyorlar.

Bilmiyorum

Rakı
  • pati  (16.04.19 18:56:47)
0.

  • battal gemalmaz  (16.04.19 19:20:01)
Önceki işimde 2 tane vardı şimdi ise 5 taneye girdim. Görev dağılımları netleştikçe bu sayı daha da artacak :/
Şirket bir de şaka gibi deck phone veriyor. Ama tüm mevzu vatzap üzerinden ilerliyor.
Akıl sağlığımı tehdit etmiyor şu an için.
Ama anksiyeteye sebep olması noktasında hemfikirim.

Akşama su içiyorum, içkiyi 1.5 aydır bıraktım :))
  • bokmuhendisi  (16.04.19 19:56:43)
1 ama sessize almış durumdayım

  • cemallamec  (16.04.19 20:05:43)
Telefon yıllardır sessizde..hiç grup yok msj sesi bile iğrenç bişi

  • photo85  (16.04.19 21:02:24)