[]

Hipoalerjenik kedi maması

Veteriner kedim için hipoalerjenik kedi maması tavsiye etti. Şu an royal canin siyam kedi maması tüketiyor. Royal canin'in hipoalerjenik -üff yazması da çok yoruyor- maması pek kolay bulunmuyor galiba internette.

Muadili olabilecek hangi markaları önerirsiniz? Sanabelle alayım dedim, onun da hipoalerjenik mamasını bulamadım.


 
Bizim kedide Pro Plan kullanmıştık biz. tr.miscota.com Burada bulmuştum ama veterinerimizden aldık, bu site nasıldır bilmiyorum.


  • kobuzchu kiz  (15.04.19 23:30:23 ~ 23:30:29) 
Miscota'da çok pahalı :(( Gönderim ücreti sırf 70 küsür lira.... 200 küsür oluyor 2 kilosu :(


  • chihirovekohaku  (15.04.19 23:32:57) 
Veteriner disinda bulamazsiniz internette satilmaz


  • you  (15.04.19 23:49:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.