[]

Jon snow ile dragon queen kardeş mi?

Yeni bölümde gerçek babanin kim oldugunu ogrenince dragon queen ile akraba olduklarini anladi mi jon snow?
 
halası


  • iddaaci  (15.04.19 22:52:13) 
peki bunu açıklayacak mı kendisine yoksa pompişe devam mı?


  • Jeckson  (15.04.19 22:55:22) 
Kanki bu netflix değil, tüm bölümler bi anda yayınlanmıyo. Kit harington’a sorsan anca o bilir. Duyuruda emilia clarke’ın da olduğunu sanmıyorum :/ yani bu sorunun cevabını haftaya izleyerek öğrenebilirsin ancak ve ancak. Ya da kit’e sorarak tabi.


  • helena  (15.04.19 23:11:43) 
targeryen ler saf ırk olarak kalmak için zaten ensestle gelmişler o güne kadar. ilk sezonda geçiyordu. Muhtemelen devam ederler. Diğer taraftan benim tahminime göre birisi ki muhtemelen dan i öldürürler senaryoda. sadece tahmin. sonunda çok kişinin öleceği kesin zaten.


  • sarcophagus  (15.04.19 23:17:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.