[]

Adwords'te rakip firmalar reklamıma tıklayarak bütçemi eritebilir mi?

76 tık aldım. 43 lira ödedim. Ancak reklamdan somut bir dönüş alamadım.. telefonla arama falan.

rakip firmaların reklamıma tıklayarak bütçemi eritmeleri mümkün müdür?


 
Mümkün olmakla birlikte, senin isabetli bir reklam verememiş olma ihtimalin daha yüksek olabilir mi?


  • roket adam  (15.04.19 22:36:26) 
Güzel fikirmiş de uranyum falan satmıyorsan kimse uğraşmaz. Gerçi uranyum satsan da kimse uğraşmaz.


  • Hakan1980  (15.04.19 23:03:57) 
mümkün ama yanlışlıkla olan tıklamalar da vardır. mesela sözlüğü mobilde açıyorum tam bir başlığa tıklıcam reklam geç geliyor başlık kayıyor reklama tıklamış oluyorum gidiyor. normalde bunları eler herhalde adwords ama gittiğim yerden hemen çıkmaya kasmıyorum her zaman, hele aslında başka işle meşgulsem.


  • senolll  (15.04.19 23:34:36) 
Bulunduğunuz sektörün ortalama dönüşüm oranlarına internetten bakın. Kaç tık aldığınızda telefon beklemeniz gerektiğini yaklaşık olarak tahmin edebilirsiniz.


  • talasas  (15.04.19 23:56:54) 
Mümkün, fakat şöyle bir durum söz konusu.
Aynı IP üzerinden, atıyorum 10 defa sizin reklam tıklanırsa google kötüye kullanım diye müdahil oluyor.

  • lemon cake  (16.04.19 05:13:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.