[]

bir takım macbook air ilanları

sevgili duyuru ahalisi, ikinci el bir macbook almaya niyetlendim, dolandırılmak istemediğim için şu aşağıdaki üç ilana sizin de yorumunuzu almak istedim. şimdiden teşekkür.

www.sahibinden.com

www.sahibinden.com

www.sahibinden.com

 
fiyatı en ucuz olan iyi. digerleri de iyi ama gereksiz pahali (mantık: bu cihazlar 2018'de 3500' satiliyordu.)

edit: cihazı görmeden almayın. mac cihazlarda, cihazın alt kapağı söküldüğünde sıvı teması gösteren işaretler var. satan kişi izin verirse bunları kontrol edin.
  • helenart  (15.04.19 22:00:04 ~ 22:02:53) 
dolandırılacağımı hissediyorum.


  • mate soul  (15.04.19 23:51:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.