[]

en kolay kredi veren bankalar

internette yazanlardan ziyade sizlerin tecrübelerine daha çok güveniyorum, 8-10 bin TL'lik bir nakte ihtiyacım var. Kredi puanım yüksek değil, ancak geçen ay bir kredi kartı başvurum olumlu sonuçlandı.

O yüzden en kolay veren bankalardan bi denemek istiyorum şansımı?

Ayrıca şubeye gitmekle, internetten başvurmak arasında bir fark var mı acaba?

 
Enpara


  • cemallamec  (15.04.19 20:45:59) 
ING diye biliyorum. adınıza kredi limiti kadar kredili mevduat hesabı tanımlayarak bunu kolayca çözüyor.


  • janavarorion  (15.04.19 20:46:57) 
En kolay yol tabi ki banka çalışanı tanıdık.

Şubeye gitmek ile internetten başvurmak arasında büyük bir fark var. Çünkü afedersiniz *** bankacı sizi gördüğünde tipinize bakıyor, keyfi olursa ilgileniyor. Çalışanın o anki ruh haline göre hizmet alıyorsunuz.

İnternet bazı değerlere bakıyor ve sonuca göre şubeye yönlendiriyor, onaylıyor veya reddediyor.
  • nickini vermek istemeyen uye  (15.04.19 21:08:40) 
Calisiyorsan maas hesabinin oldugu subeyle gorus. Direkt telefonla onaylayabiliyorlar bazen.


  • eksi sozlukte eksiyen adam  (15.04.19 22:29:39) 
Iki sene evvel aldığım kredi için çalıştığım banka istediğim vade ile kredi vermez iken daha düşük faiz oranı ve yine istediğim vade ile Vakıfbanktan almıştım. Üstelik ne sigortadan görünen maaşım yüksekti ne de kredi notum deli dehşetti (1300 falan).


  • bokmuhendisi  (15.04.19 22:53:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.