[]

türkçe podcast dinleme oranı nedir sizce? siz dinliyor musunuz?

podcast işine giresim var. önerilerinize açığım.
şimdiden bir ton içerik birikti. haftalık olarak 15er dakikalık podcastler hazırlamayı düşünüyorum. Ne dersiniz? 
Kaliteli içeril bulunca dinliyorum. Yani trafikte radyoya alternatif olarak dinliyorum ama evdeyken açıp dinlemedim hiç.


  • nodrama  (15.04.19 19:38:40) 
Dinlemiyorum.


  • j r r tolkien hayrani  (15.04.19 20:12:53) 
kaç tane düzgün podcast var ki dinleyelim. ben de girmeyi planlıyorum ancak arkadaşlarımın aklını çelemedim. tek kişi yapacaksan 15 dk da insanlar can verebilir.


  • denek hayatım  (15.04.19 20:17:25) 
Güzel bir şeye denk gelirsem dinliyorum.


  • Mossy  (15.04.19 20:22:38) 
tematik olursa dinlerim, mizah geyik goy goy olacaksa podcast ile sarmıyor


  • freebird5406_2  (15.04.19 20:42:52) 
Spotify’da çok iyi olanlar var. Müzik tarihi (dönem müzikleri), edebiyat, güncel bilim filan ilgimi çeker


  • cemallamec  (15.04.19 20:53:17) 
yıllardır yerli ve yabancı podcastler dinlerim. radyo kafası var bende. muhabbet, içerik sarması lazım ama. şöyle karşılıklı iki kişinin diyaloğu şeklinde olanları daha bir beğeniyorum.


  • heidi'nin dedesi  (15.04.19 20:55:29) 
Dinlerim, hatta öyle bir alışkanlık oldu ki artık YouTube videosu izlemek yerine podcast dinliyorum, takip ettiğim bir kaç hesap ta var, eğer merak edersen özelden gönderebilirim.

Bu iş süreklilik işi ve konuların gerçekten niş olması lazım, bence yap derim, hatta yap ve bana da linki at :)
  • paramolacak  (15.04.19 23:18:06) 
hiç dinlemedim ve podcast adı ile sunulursa ne olursa olsun dinlemem. başka bir isim bulmak lazım.


  • diffarentiationation  (15.04.19 23:26:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.