[]

robot supurge

selamlar,

robot supurge kullanip memnun olan var midir? hangi marka almali? kedi tuylerini toplamada nasildir?

tesekkurler.

 
İrobot var
Meğer biz ev süpürmüyomuşuz onu anladık temiz sanılan yerden bi sürü şey çıktı
Ama salonda çok eşya varsa ve kapısı yoksa sensörleri kafayı yiyor
  • photo85  (15.04.19 18:28:03) 
ben de öyle bir tür robot almayı planlıyorum ama hem bütçeye uygun hem de işe yarar bir şey bulamadım henüz.

@photo85 Evde hem çok eşya var hem de kapıları açık bırakayım da tüm evi gezsin derdindeyim, sensörleri kafayı yiyor ve napıyor? rotasını düzgün ayarlayamıyor mu mesela? O durumda her gün bir odada bırakıp gün gün oda oda mı temizletmek daha mantıklı olur?
  • paslanmaz pencere  (15.04.19 19:38:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.