ps4 oyun tavsiyesi

rdr2 bitirdim. witcher 3 son dlc'deyim, bu hafta biter. sıradaki oyunum ne olsun? hazır evde iş yapmıyorken boş vakitlerimi oyunla geçiresim var.

- açık dünya seviyorum ama iki tane üst üste büyük açık dünya oynayınca biraz yoruldum. lineer oyun olsun bu sefer.
- shooter ve first person sevmiyorum.
- hikaye önemli.
- god of war hariç.

Hellblade

  • encookbensevinnolur  (15.04.19 18:19:00)
last of us

  • hayati cozemeyen adam  (15.04.19 19:08:28)
"açık dünya istemiyorum" diyorsun.. ama bu aralar "assassin's creed odyssey" oyunu epey popüler.. en az 100saatini alacak bir yapısı var.. oyunu oynadıkça ödediğin her kuruşa değdiğini farkediyorsun.. başka bir alternatif bulamazsan buna başlayabilirsin..

  • strobist  (15.04.19 19:10:22)
Last guardian

Shadow of the colossus

Detroit
  • nucleon  (15.04.19 19:11:19)
Dragons dogma:dark arisen. Aslında açık dünya ama çok ön planda olan bir durum yok. Yine her şey quest üzerinden gidiyor genel olarak. Kendim çıkıp pek dolanmadım mesela quest harici.

Ama oyun iyidir.
  • skooma  (15.04.19 19:15:57)
Spider-man olabilir. Uncharted serisi var tam lineer ve cok zevkli. Tlou var bahar indirimlerine bi bak

  • Take it away honey  (15.04.19 19:59:01)
uncharted öneririm.

  • ferrarimizolaydisatardik  (16.04.19 11:34:50)
last of us aldım. diğerlerine de bakıcam. cevap verenlere tşkr.

  • sir gawain  (16.04.19 14:28:22)