[]

İstanbul'da itiraz sonuclari

Olayi takip etmeyi birakmistim. Bir sure once itirazlarin sonuclanmasi 15 gun surer minvalinde bir sey okumustum. Emin degilim.
Hala sonuclanmadi mi itirazlar? Belli bir tarihi yok mu? Bu adam ne zaman mazbata alacak yav? 
sanırım bir sonraki seçim tarihine kadar saymaya devam edecekler.


  • scudman1  (15.04.19 16:59:09) 
son 150 sandık sayımı ne zaman biterse sabahtan beri 25 sandık saydılar 12 saate 25 sandık sayılırsa. 1 haftaya biter.


  • mikahakkinen  (15.04.19 17:27:25) 
kendilerini rezil ediyorlar. ben bu kadar acizlik görmedim. bu içine düştükleri durum tam bir acizlik. ellerinden gelen birşey yok. resmen çırpınıyorlar. benim tahminim mazbatayı yakında sayın ekrem imamoğlu alır. bu hafta gerçekleşir diye düşünüyorum. bu konuların uzmanı değilim. sizin gibi internetten, haberlerden takip eden düz vatandaşım.


  • draconas  (15.04.19 17:55:39) 
son sandiklar sayiliyor, bitince binali'ye verirler mazbatayi


  • exlibris  (15.04.19 18:03:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.