[]

İkamet Değişikliği

Selamlar,

Taşınma sonrası nüfus idaresine gidip ikamet değişikliği yaptıracağım. Eşimin (ve kızımın) benimle gelmesine gerek var mı? Onları da ben halledebilir miyim?


 
Eşinizin var, kızınız 18 yaşından büyükse onun da var. aslında eskiden bu tip durumlarda anlayışla karşılayabiliyorlardı sadece siz gitseniz yardımcı olurlardı fakat şu anda nüfus memurları “ sahte seçmen” iddiası yüzünden diken üstünde o yüzden üçünüzün de gitmesi gerekli.


  • ercu cozer  (15.04.19 16:41:36) 
Aralık ayında taşındım.Hem kendimin hem eşimin ikamet değişikliğini yaptırdım,eşim grlmeden.Yalnız yanımda götürdüğüm fatura eşimin üzerineydi,o bir faktör olmuş olabilir.


  • arenas  (15.04.19 16:54:51) 
eşinizin veya kızınızın yanınızda olmasına gerek yoktur.


  • MustafaCan  (15.04.19 17:34:47) 
eğer bir eşlerden biri ikametgahını değiştirir ise diğer eş hiçbir şey yapmasa da eşler aynı ikamette birleştirilir. bir yılda 3 defa değiştirmek zorunda kaldım ve sorun olmadı.


  • jenasinans  (16.04.19 15:42:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.