[]

ekşide sherlock holmes'e diz çöktüren başlıklar

geçen gün bimde satılan termosu sahibinden'de satan bim yöneticisini bulmuşlardı, buna benzer hatırladığınız vay canına dediğiniz araştırmacılık örnekleri var mı?
 
gök yeleli bozkurt olayı vardı.

sözlükten saçma sapan enrty giriyodu. yüklediği bir iki fotoğraftan adamın yurtdışındaki evini, kim olduğunu vs bulmuşlardı.

biraz yanlış hatırlıyorum sanırım ama şurada yazılmış eksisozluk.com
  • elorelia  (15.04.19 13:40:40 ~ 13:42:32) 
lord eddard stark'ın ifşası da baya iyi.


  • diffarentiationation  (15.04.19 13:48:41) 
(bkz: lord eddard stark (sözlük yazarı) )

bu atatürk düşmanı elemanını bulan adam gibi adam sherlock holmes'u müslüman yapmıştır.
ifşa eden yazar b1916
ilgili entry eksisozluk.com
  • kitik  (15.04.19 13:51:30 ~ 13:52:32) 
benim de aklıma inci'de pokemon yüzünden atlayan çocuğu bulmaları geldi.
www.incisozluk.com.tr

  • orijinal nick bulamadim  (15.04.19 13:58:52) 
dolandırıcıyı kölesi yapan dh üyesi vardı. sözlükte de konuşulmuştu baya.


  • sir gawain  (15.04.19 14:12:08) 
inci'de anlatsam mı anlatmasam mı diye bir hikaye vardı, hatırlayanlar olacaktır. o hikayedeki kızı bulucaz diye antalya daki bütün ebru ismindeki mimarları aramıştı herifçioğulları. sadece o da değil, diğer kahramanları bulmak için team kurmuş adamlar ahah

hikayeyi anlatanın burnundan getirmişlerdi de yazar en sonunda hikaye hayali, gerçek değil falan demişti.
  • guinan  (17.04.19 11:42:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.