game of thrones-digitürk play

digitürk play'den eğlence paketi olanlar gece 4'te izleyebilecekler mi? şu an sadece 15 nisan'da bilgisi var.

evet. canlı yayında sci-fi kanalından izlenecekmiş.

-abd saatiyle 14 nisan saat 9'da canlı yayın bizde 15 nisan saat 4'e denk geliyor.
-türkçe altyazılı.

bu ikisi digitürk'tün hesaplarında söylediği bilgiler.
sansürlü olacak mı sorusuna verdiği yanıt da şu:

"Değerli üyemiz,

Digiturk olarak sizlere en yeni ve en kaliteli içeriği sunma yönünde çalışmalarımızı sürdürüyor, sinema ve dizi içeriklerinin orijinalliğinin azami düzeyde korunmasına yönelik gerekli özeni gösteriyoruz.

Bununla birlikte, bulunduğumuz bölgenin bağlı bulunduğu uluslararası sözleşmeler ve ulusal mevzuatımızda öngörülenler ile sınırlı olacak şekilde kimi düzenlemeler gerçekleştirilebilmektedir.

Bu vesileyle; şifreli veya şifresiz, ulusal veya yerel olduğuna bakılmaksızın tüm medya hizmet sağlayıcı yayıncı kuruluşlarının aynı içerik kontrolünü gerçekleştirmekle yükümlü olduğunu belirtmek isteriz.

Bilgilerinize sunarız.
Saygılarımızla
Digiturk"

ama bazı kişilere direkt sansürsüz olacağı söylenmiş. emin değilim bu bilgiden.
  • dont eat me  (15.04.19 00:29:45 ~ 00:31:05)