İlişki Sonrası...

Fazla uzatıp vaktinizi almayacağım arkadaşlar.

İlişkiniz kötü bitmiş diyelim(anlayın) ama siz bir süre sonra bile size söylemiş olduğu yalanları ve bazı sakladığı şeyleri öğreniyorsunuz. Bu sizi ekstradan üzer mi? Önceden sakladığı bazı yalanları yeni anlayınca ilk önce bir kötü oluyorum bayağı, sonra kendime geliyorum(artık ne kadar kendine gelmek denirse) Olan olmuş, eğlenen eğlenmesine bakıyor. Evet farkındayım fakat yine de insan bir garip oluyor. Üzülüyorum ya. Değersiz gibi hissediyor insan(gibisi fazla olmuş olabilir)

Sizin de kötü biten ilişkilerinizden sonra öğrendiğiniz -yeni- şeyler sizi 'ekstradan' etkiledi mi diye sormak istedim.

Tabi ki etkiler. Üzer. Ama daha fazla üzülmek hiç bir işe yaramıyor. Hiçbir şey değişmiyor. Neresinden dönersen kardır. Kendi yoluna devam etmelisin. Unut ve önüne bak.

  • rakidabalikolsa  (14.04.19 21:31:12)
etkiler tabi neden etkilemesin ki? ama değersiz olmakla bir ilgisi yok, kendini böyle görme, erken yırtmışım gibi düşün

  • her giriste sifresini unutan adam  (14.04.19 21:33:44)
Allah kurtarmış diye düşünür mutlu olurum

  • wishmaythşngs  (14.04.19 22:06:09)
bundan kurtulmak için neden etkilediğini analiz etmen lazım ki temelinde genelde özgüven sorunları, senin kendi değerini o insan üzerinden belirlemen çıkar. yani kırgınlığın sebebi çok sevmiş olmak değil kendi içinde yapmış olduğun sağlamaların desteksiz kalması yüzünden.

  • orpheus  (14.04.19 22:23:28)
yeni biten bir ilişki ve hala duygular var belli. üzer, bayağı üzer.

  • Mossy  (14.04.19 22:28:35)
Ders almalisin. Sevgini sunacagin her ne veya kim ise iyi sec.

  • tunaktunaktun  (14.04.19 22:44:05)
tam tersi mutlu oluyorum. iyi kurtarmışım diyorum

  • dafuq  (14.04.19 23:55:33)
İlişkinin bitmesi değil saf gibi kanmış olmak sinire dokunur

  • photo85  (15.04.19 10:09:09)
siz sevgiliyken arkadan iş çevirmişse kurtulduğunuza sevinmelisiniz. hatta ayrıldıktan 1 hafta sonra birisiyle evlenmesine bile sevinmelisiniz çünkü size geri dönüşü bir daha olmaz ve hayatınızdan tamamen çıkmış olacak.

  • kitik  (15.04.19 10:15:18)