Game of thrones - digiturk play

GOT izlemek için üyelik başlatayım diyorum. mantıklı olur mu?

6 bölümmüş zaten. dizi bitince iptal etsem üyeliği? torrentle uğraşmak istemiyorum, pc müsait değil pek.

12,90 tl diyor.

netflix gibi mi bu site de?

gece 2 gibi gelecek galiba digiturk'e di mi?

hıı?

ha tamam saat olayını şimdi anladım! :D

türkiye saati ile sabah 4 de ayın 15'i oluyor. digitürk sitesinde ayın 15 diye yazmışlar. ayrıntılı bilgi yok.

torrent kadar beklersem yeni bölümü üyelik alayım, ama daha fazla bekletir mi acaba?
sabah bölüm yayımlanır da digitürk'e 20 saat sonra düşerse saçma olur.
  • dont eat me  (14.04.19 17:54:17)
kaynak yapmak isterim, amerika'yla aynı saatte gerçekleşecek olan yayın türkçe altyazılı mı? benim de ev arkadaşım almayı düşünüyor ama sadece "abd'yle aynı anda" denmiş, türkçe altyazılı kısmını göremedim.

soruna cevab: netflix kullanmadım ama digiturkplay'in mantığı basittir. satın aldığın üyelik belli kanalları kapsar. istediğin zaman iptal edebilirsin. ben kullanırken şöyleydi: bugün aldın diyelim, ödedin 13 lirayı. aynı gün tak diye iptal edip bir ay daha kullanabilirsin, bir ay dolduğunda üyeliğin bittiği için kanallara erişimin de sona erer.

yani evet ayda 13 lira vererek digiturk'ten izleyebilir, dizi bittiğinde de üyeliğini iptal edebilirsin. dizi iki ay sürerse 26, üç ay sürerse 39 lira vermiş olursun. herhangi bir hinlik durumu yok, digiturkplay o açıdan iyidir, hesap düz.
  • der meister  (14.04.19 18:08:28)
@der meister

teşekkürler.
ve evet, aynı anda türkçe altyazılı yayımlanacakmış. yalnız sansürlü olup olmadığı muamma. iletişime geçtim, cevap bekliyorum. buraya da eklerim cevap gelirse.
  • dont eat me  (14.04.19 18:10:50)
edit digiturk play yayınlıyormuş

  • bir soru sorcam  (14.04.19 18:29:00 ~ 17.04.19 16:43:15)
Bence hiç kendini yorma. Popcorn time kur ve izle. Ekşi’de konu ile ilgili entry’m var

  • cemallamec  (14.04.19 19:16:19)
amerika ile aynı anda yayında altyazı olacağını sanmıyorum.

  • condom kurşunu  (14.04.19 19:36:26)
sansürsüz, altyazılı ve eş zamanlı yayınlanıcak digitürk'ten. digitürk play kısmını bilmiyorum ama içeriği farklı mı oluyor, bein connect'teki gibi canlı bi şekilde digitürk kanalları izlenebiliyor mu vs. emin değilim onu araştır. bi de pazartesi akşama falan gelebilir oraya gelirse bile.

  • semaforo de medianoche  (14.04.19 22:48:15)