[]

Gmail imza sorunu

Otomatik olarak kaydettiği imza, bir maile cevap attığım zaman alıntı kısmına gidiyor. Asıl cevabımın altında görünür olmuyor. Nasıl düzeltebilirim?
 
imza ayarının altında şuna benzer bir tick olacak seçili değilse seçin ya da tam tersi:


Insert this signature before quoted text in replies and remove the "--" line that precedes it.
  • ozdek  (14.04.19 13:08:45) 
@ozdek iki şekilde de deniyorum. Birinde imzayı eklemiyor diğerinde de alıntının içine gömüyor.

Mail geldiğinde cevapladığımda imzayı normal gösteriyor, ikinci cevaptan itibaren gömmeye başlıyor. Eğer ilk maili ben atıyorsam yine normal ama sonra cevaplayıp alıntı oluşturuyorsam gömüyor. Böyle mi olması gerekiyor emin değilim.
  • kozmosta bir nokta  (14.04.19 14:08:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.