[]

Patoloji Raporu Sonucunu Açıklayabilecek Doktor Var Mı?

Merhaba. Ekte bulunan patoloji raporu sonucunu açıklayabilecek bir doktor var mı acaba? Ciddi bir beyin ameliyatı nedeniyle böyle bir test gerekti. Doktoruma ulaşamadım...


hizliresim.com

 
Gliozis denen durum beyinde bulunan astrosit hücrelerinin yerini bağ dokunun almasıdır. Normal kişilerde beyinde bağ doku olmaz. Gliozis durumunda santral sinir hücrelerinin sayısında azalma görülür. Bu iyi bir durum değil. Hipokampal dokuda da sklerozis görülmüş. Muhtemelen epileptik nöbetlere yönelik bir ameliyat yapıldı bu skleroz epileptil nöbetlerin sıklığını ve süresini uzatıyordr.


  • plastik turambar  (14.04.19 09:40:28) 
Belki bu sorum nörolojiye girecek ama çıkarılan parça yada parçaların kendi içinde olumlu yada olumsuz derece oluyor mu? Buna göre ameliyat sonucunu olumlu yönde etkileyebilir mi?


  • silah taciri  (14.04.19 14:05:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.