[]

Taksidi En Çok Kredi Kartı

Hangisidir acaba? Bu akaryakıt, gıda gibi harcamalari taksitlendirebilecek bir kredi kartı var mıdır acaba?
 
akaryakıt ve gıda harcamalarına taksit yasak. bonus bu aya özel, 75 lira üzerine 2 taksit yapıyor. kampanya detaylarında bunlar dahil değildir diye belirtmişler.


  • sutlu nescafe  (13.04.19 20:13:57 ~ 20:18:06) 
sutlu nescafe +1

Ziraat Combonun birkaç aydır devam eden bu aysonu bitecek olan muhteşem bir taksit kampanyası var. Ne alışveriş yaparsan mesaj geliyor, cevaplarsan 3-6 taksite bölüyor. Onda da gıda ve akaryakıt yok.
  • Mirket  (13.04.19 22:08:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.