[]

Bu hafta İstanbul'da ne yapılır? Sergi, sanat, sepet

Merhaba,

Pazartesi'nden Perşembe'ye kadar İstanbul'dayım. Sergi, müze (yeni açılmış bir müze olabilir, mevcuttakilerin hepsini gezdim.), konser vs. var mı tavsiye edebileceğiniz?

Cezeri Müzesi'nin sergisi (www.cezerimuzesi.com) varmış. Ona gideceğim. Başka varsa bildiğiniz bir şey önerilerinizi almak isterim.

Çok teşekkürler.

 
Edebiyatla ilgiliysen itef etkinlikleri var bu hafta. İtefistanbul olması lazım instagram hesapları, bir bak derim.


  • windows95  (13.04.19 20:12:40) 
Pubstory uygulamasının salı günü bir mekanda buluşması var. Kalabalık bir grubun yarışma, görev alma-verme üzerine, eğlence amacıyla biraraya geldiği bir aktivite.


  • heidi'nin dedesi  (13.04.19 20:19:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.