2 ayda 8-10 kilo almam mümkün mü?

180 boy 65 kiloyum. 72-75 arası olmak istiyorum. nasıl kilo alabilirim?

- günde 2 defa 30 dk normal tempo yürüyüş yapıyorum.
- bolcana su içiyorum
- çok hareketliyim, sürekli sağa sola yürüyorum dolanıyorum evde bile olsam.

yıllardır hiç alamadım kilo rahatsız olmaya başlıyorum. var mıdır bunun bir yolu?

not: ekmek makarna demeyin, midem bulanıyor bunlardan maalesef çok yiyemiyorum

O kadar kısa sürede 8 kilo artış olmaz ya da çok sağlıksız olur sırf yağ olur. Tek çözüm vücut çalışmak. 5-6 ayda gözle görülür sonuç verir yeni başladığın için. Ve kas olarak gelir.

  • ssiradanbirigibi  (13.04.19 11:01:46)
Kaliteli protein ve kabronhidratla beslenip, hacime yönelik vücut çalışırsan mümkün. Vücuttaki büyük kasların üzerine çalışırsan 2 ayda istediğin kilolara ulaşman olası.

  • false pretension  (13.04.19 11:31:44)
  • Mirket  (13.04.19 11:33:15)
Mümkün. Ağırlık çalışmasıyla birlikte 2 ayda 7-8 kilo almıştım. Ama 60 kiloydum. Sen 65 kilo olduğun için biraz daha zor olabilir. Bi de kilo aldıkça daha da zorlaşıyo kilo almak. 75e geldiğimde artık iyice zorlaşmıştı. Sonraki 4 ayda 7 kilo alabilmiştim.

Basit bi şey aslında. Gerektiği kadar yiyeceksin. Yediklerini diyetkolik vb uygulamalardan takip edeceksin. Takip etmeden almaya çalışırsan başarılı olma ihtimalin düşer.

Tabii ben kreatin de kullandığımdan vücudum ekstradan 2 kilo kadar da su tutmuştur bu süreçte ama kreatine 4-5. Aylarda başladım.

Gainer tavsiye ederim. Optimum serious mass kullanıp güzel sonuç aldım
  • (s)AINT  (13.04.19 13:02:36 ~ 13:03:47)
Hareketini kisitlama, aynen devam et.
Et ye seviyorsan. Ete aban.

  • stavro  (13.04.19 14:07:55)