[]

Nisan sonu Bodrum'dan sonra nereye gidilir

selam,

yurtdisindan kiz arkadasimlar gelip Bodrum'da kuzenimde 3 gun kalacagim. sonra da basbasa Bodrum'a cok uzak olmayan bir yere gidelim diyoruz.

yunan adalari olur, marmaris'de guzel koylar olur, palamutbükü olur, kas olur.

nereleri onerirsiniz? cok kalabalik olmasa ve ulasimi cok zor olmasa super olur.

tesekkurler

 
feribotla datça yapın, süper olur. sessiz,sakin ve huzurlu.


  • pccopath  (12.04.19 12:26:41) 
Feribotla Datça, yine feribotla Kos adası, Marmaris-Selimiye, hepsi birbirinden güzel valla ben seçemedim:)


  • su olsam ates olsam  (13.04.19 10:47:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.