[]

Yurtiçi uçak biletleri neden bu kadar pahalı oldu?

Şanlıurfa - İstanbul arası sık sık uçuyordum. Özellikle bileti erken alınca Pegasus'la 120-140 bandında biletler buluyordum. En son 6 ay önce bilet almıştım sanırım 180 lira idi.

Şu an 300 liradan aşağıya bilet yok. Üstelik THY ile Pegasus aynı fiyatlarda bilet satıyorlar.

Bu geçici bir durum mu yoksa ekonomik krizle mi alakalı?

Yeni havalimanının biletlere etkisi oldu mu?

Yeni havalimanı ya da Sabiha Gökçen benim için fark etmiyor ama ikisinde de ucuz bilet bulamıyorum.

 
havalimanı vergileri döviz üzerinden + yakıt fiyatları artmıştır


  • mr.goodcat  (11.04.19 19:44:35) 
Yeni hava limanına ulaşım sıkıntıları yüzünden Sabiha Gökçen'e rağbet arttı. Sabiha Gökçen çıkışlı uçak bilet fiyatlarının artma nedeni budur.


  • Mirket  (11.04.19 19:54:39) 
Havalimani yuzunden.

Saw a gidiyor millet Ist uzak diye. Pegasus da bos durmayip cebe goz dikmis hepsi bu. Birkac ay sonra normale de donmez. Zira ulasim pahali.
  • baldan kaymak  (11.04.19 21:31:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.