[]

Diş sıkma için botoks yaptiran?

Diş sıkma olayi bende asiri seviyede. En son dis doktorunda yapilan botoksu tavsiye ettiler. Daha önce yaptiran var mi? Artilari ve eksileri konusunda bilgi verirse sevinirim.
 
Gece plağını denedin mi? İşe yarıyor.


  • Mirket  (11.04.19 12:26:28) 
botokstan önce magnezyum takviyesi almayı düşünebilirsiniz. genel olarak kasların kasılması magnezyum eksikliğinden kaynaklanıyor buna bruksizm de dahil. o yüzden gece yatmadan önce maden suyu ile ek magnezyum takviyesi alırsanız biraz hafifleyebilir.


  • taurina  (11.04.19 13:27:48) 
Şuna bakabilirsiniz:
www.youtube.com

  • aynabugusu  (11.04.19 13:37:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.