[]

taksimdeki polis yığılması

iki gün önce hemen gezi parkı'nın meydana bakan girişinde konuşlanmış tomaları, polis araçlarını ve girişe çekilmiş şeridi görüp nöbet tutan polise sormuştum nedir bu diye, geçici diye cevaplamıştı. tomalar bir aşağı bir yukarı inip çıkıyor istiklal'de. zaten herkesi döve döve hapise attıkları için artık protesto eden de kalmadı da nedir bu toparlanma gezi'yi önden koca koca araçlarla kapatacak kadar. bir bilgisi olan var mı? yoksa olası bir seçim tekrarı karşısındaki bir infial ihtimaline hazırlık mı?
 
İstanbul belediye başkanlığını gaspetmeleri halinde doğabilecek tepkiye karşı birikiyorlar. İşkilli büzük dingilder yani :)


  • olivia  (10.04.19 22:06:40) 
Polis haftası


  • chavezding  (11.04.19 07:11:24) 
bu bir kalkışma olabilir mi??


  • '  (11.04.19 07:15:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.