[]

windows 10 yüklü olan SSD başka bilgisayarda çalışır mı?

mevcut laptop'umda takılı olan SSD'yi, yeni laptop'a taktığım zaman sorunsuz şekilde kaldığım yerden devam edebilir miyim?
 
açılır ama sorunsuz olur mu bilmem, donanım sürücüleri farklı olabilir.


  • nahtoderfahrung  (10.04.19 20:24:59) 
sysprep komutunu bir araştırın


  • Sir Anthony Hopkins  (10.04.19 21:05:59) 
Büyük ihtimal açılamaz. Driver sorunu olur.


  • ycaycayca  (10.04.19 21:31:41) 
%95 açılır. açıldıktan sonra windows yeni sisteme ait driverları yükler. yeterki ethernet kartını tanısın.

şahsen ben; 960 evo'yu eski anakarttan çıkartıp direkt, farklı anakart, işlemci, ram takılı pc'ye taktım. başlangıçta bi ayar falan çekti sonra normal açıldı.
  • iseedeadpeople  (10.04.19 21:47:39) 
Lisanslı windows bir süre sonra aktivasyon problemi çıkartır.


  • rete mirabile  (14.04.19 02:27:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.