[]

pendik-kadıköy metrosuyla ilgili bilgisi olan var mı?

pendik hızlı tren istasyonundan kadıköy'e gitmek için metroya bineceğim.

pendik metro durağı, hızlı tren istasyonuna ne kadar uzaklıkta? yürüyerek gidebilir miyim?

kadıköy'e en yakın durak hangisi oluyor? hangi durakta inmeliyim?

 
metrodan hızlı trene yürüyerek gidersin, 10-15 dakika falan sürer. ama çok fazla yokuş çıkman gerekir yorulabilirsin.

kadıköy sahilde zaten kadıköy durağı. son durak.
  • Mossy  (10.04.19 19:19:58) 
ya da trenle ayrılıkçeşmesi durağında inip aktarma yapabilirsin. böylece 15 dk yürümekten kurtulursun.


  • cassey  (10.04.19 22:28:14) 
hızlı trende indiğin yerden söğütlüçeşmeye de banliyö gidiyor aslında. (yeni adıyla marmaray) söğütlüçeşmede inip herhangi bir minibüsle kadıköy merkeze inmek sana daha kolay olurdu.

yoksa pendik hızlı trenden metroya yokuş yukarı yol var, biraz sıkıntılı.
  • windows95  (10.04.19 23:06:45 ~ 23:07:41) 
marmaray ile söğütlüçeşmeye git, ordan 10dk yürürsün rıhtıma


  • taurina  (10.04.19 23:32:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.